Hayaldin Kırıklığı Oldun

Seni sevmeye başladığım sıralar bu zamana kadar kurduğum veya gerçekleşmez karamsarlığı ile kurmaktan bile çekindiğim, endişe duyduğum hayallerimin vücut bulma hali gibi gelmiştin. Sevgine inanmak ve bana duymuş olduğun sevgi ile tüm yaralarımı iyileştirip beni bir insan yapabileceğine çok fazla inanmış hayatımı tam olarak bunun üzerine kurmuştum.

Peki ya sen? Sen öyle bir değiştin ki ummadığım bir anda hayallerimin hepsi kırılan bir aynanın parçaları gibi dağıldılar dört bir yana. Nasıl başardın bilmiyorum ama bir insanın hayatı boyunca kurduğu tüm hayallerin katili oldun işte.

Herkesin karanlık bir yüzü vardır sonuna kadar sevdiklerinden sakladığı o yüzden derler ya birisini ayrılırken tanırsın diye ben seni ayrılırken tanıdım. Dünyanın en masum sandığım yüzü aslında bir maskeden ibaretmiş çok sonradan anladım.

Ben seni severken çocukça hayaller kurup, mutluluklar yaşadım sevgimin beni öldüreceğini inan tahmin bile etmezdim çünkü büyükler hep sevgi yaşatır derler ben sevginin beni öldürebileceğine inanamadım. Her yerim kan revan kalınca anladım ki hayatımdaki en büyük hata sevmek olmuş ama tabi ki geç oldu, geç kaldım her şey için.

Bizler sanıyoruz ki bitkisel hayat sadece makinelere bağlı kalmaktan ibaret aslında öyle değil; içimizde yürüyen, konuşan ve gülümsemeyi asla ihmal etmeyen insanlar var ki bilsek aslında onlar da tam anlamıyla yaşıyor değiller. Beni onlardan birisi yaptığın içindir belki sana öfkem. Artık hiçbir şey hissetmiyorum, kalbimin çarpıntısını bile. Artık canım yanmaz benim derler ya aynen öyle.

İnsanı üzen düşmek değil aslında düşürenin en sevdiği olması ve asla kaldırmak için elini uzatmıyor olması. Bir de bulutların üzerine çıkarıp en dibe fırlatanlar var ki sorma! Bitti ama artık kanamaz benim hiçbir yerim daha fazla acıtamaz canımı senin o kılıçtan keskin sözlerin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: