Yazıp yazıp sildim sana cümlelerimin kötülüğünden değil artık bir önemi olmadığından bir daha da önemi olmayacağından sildim. İçimden silmek tabi öyle kolay olmuyor sonuçta herkes aldatılma hissini aşamaz öyle tek seferde.

Ben yaptığın hiçbir şeyi aşamadım ben sana ömrümden seneler verdim ve eğer değseydin ömrümü verecektim uğradığım hayal kırıklığı ile başa çıkamadım. Üzücü olan ne biliyor musun sesimi son duyuşun olduğundan bile haberin yoktu hoş olsaydı da artık umurunda olur muydu inan bilmiyorum.

İçinde bittiğimi anladığım an dedim ki her şey boşunaymış ben boşuna savaşlar vermişim senin uğruna her şey değsin isterdim seneler sonra Vera’ya kavuşunca bak işte değdi demek isterdim herkese. Neyse ne bitti işte öyle ya da böyle. Biz bittik. Birbirimiz için ve birbirimizin içinde.

Bana ağır gelecek çok şey yaptın lakin en çok başkasının benden değerli olduğunu gördüğümde yıkıldım ve inan artık toparlanamam kimse için kendim için bile. Her şeyden vazgeçtim bugün her şeyi sildim attım bugün. İçimde sen olmadan, hayatımda sen olmadan nasıl yaşanır inan bilmiyorum ben unutmuşum sensiz yaşamayı.

Bunlar alıp verdiğim son nefesler. Nefeslerim artık bana ziyan olmaktan çıkıp gidecekler. Bana ait olduğunu hissedemediğim şu boktan hayata son veriyorum artık. Son yazdığım yazı bu ve az önce son telefon konuşmamı yaptım seninle. Aylar önce gördüğümde son sarılmam olmuş sana inan bilseydim böyle birisi olduğunu asla dokunmazdım tenine.

Artık kendimden geçtim sen de zaten hiçbir zaman hak etmemişsin beni seviyorsun sandım her şeyin yalanmış. Bu saatten sonra seni geçtim kendim bile önemli değilim.

Ben artık gidiyorum. İhanetin yükü gerçekten ağır oluyormuş ben kaldıramadım. Ben seni affetmedim, affetmeden gidiyorum umarım vicdanın da sana kendini affetmen için izin vermez.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: