Netflıx

Ben gerçekten anlayamıyorum belli bir düzeye gelmiş ve belli bir kitleye ulaşmış bir platform ulaşmış olduğu kitleyi nasıl bu kadar hiçe sayabilir. Farklı farklı ülkelerden dizileri ve filmleri kapsayan netflix parasının da uygun olması ile biliniyordu fakat şimdi %50 kadar yüksek bir oranla yapılacak olan zam gündemde.

Tabi ki insanlar bu karara sinirlenmekte haklılar ve ben eminim ki birçok kişi artık netflix kullanmayacak çünkü bu yapılması doğru olan bir hareket değildi. Belli bir kitleye sahip olan bu uygulama belli bir müşteriye de sahipti ve elle tutulur bir rakibi de yoktu bu zammın gereksiz oluşu herkesi sinirlendiriyor.

Günümüz sorunları ile birçok yerde yapılan haksız fiyat artışı zaten insanları fazlası ile gerdi ve sinirlendirdi fakat gerçekten birisi insanlara bir açıklama yapmalı. Virüs sebebi ile herkes eve kapandı ve bu uygulamayı kullanmayanlar bile üye oldular bu sebeple ve daha önce de dediğim gibi belli bir rakibi olmayan bir uygulamadan bahsediyoruz.

Asıl artışının yaşandığı bir zamanda kalkıp yüksek bir oran ile zam yapılmasına kimse hoşgörü ile yaklaşamaz. Fark ediyorum ki maddi olarak yüksek bir mertebeye gelmiş insanlar alt kademeyi artık önemsememekle kalmıyor hatta aksine daha çok üzerlerine gidiyor.

Bu ” zengin ” insanlar istiyor ki alt kademe insanı her şeyden mahrum kalsın. Biz buna tamamen karşı çıkıyoruz, haksız bir şekilde yükselen fiyatların hepsine karşıyız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: