Boyalı Duvar

Bir dizide bizi aşk kurtaracak diyordu mutsuzluğu, kötülüğü sevginin kurtaracağına inanıyordu. Hayattaki en berbat şeylerden kurtarıp hem de hayatın en dibine insanı batıran lanet bir şeyden bahsediyorum. Aşk.

En kötü anınızda sizi de çekip kurtarmıştır muhtemelen aşk ve tam her şey bitti artık her şey çok güzel dediğinizde bataklığa saplamıştır. Var mıdır gerçekten sonsuza kadar mutlu yaşayan? Herkes bunu ister elbette sonsuza kadar mutlu yaşayabilmeyi ama bence yoktur bu nirvanaya ulaşabilen.

Karanlık dünyanızda tek aydınlık sevdiğiniz insan olur ve her şeyi ona bağlı bir şekilde yaşamaya başlarsınız. Aşk sizi kurtaracak zannederken daha kötü bir başlangıç yaparsınız hayata.

Her son bir başlangıçtır derler tabi ki bir bitişin olduğu yerde bir başlangıç vardır ama önemli olan kimle nasıl başladığındır. Çatlakları olan bir duvara tüm rahatlığın ile yaslanmak cesaret ister ve muhakkak o duvar sizin üstünüze yıkılır. Sevgiden midir bilmem insan duvardaki çatlakları göremez harika boyasına kapılır ve güvenilir zannedersiniz. Dikkatinizi çekmek isterim çatlak duvarları olan evler depremlerde insanların üstüne çöken ilk evlerdir.

Dayanıksız, güvenilir olmayan her duvara bir gün çiçek açar umudu ile yaslamışızdır hepimiz sırtımızı ve mutlaka o duvarın altında kalmışızdır kendi çiçeklerimiz ile. Boyasına aldanmadan sağlamlığına bakarak yaslanmalı duvarlara yani insanlara.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: