Öğrenciler

Eskiden öğrenciler ülkenin ışığı olmuş siyasi düşüncelerini dile getirebilmek için sokaklara kadar çıkmışlardır. Eylemler yapılmış, duvarlara yazılar yazılmıştır. Bunları hemen hemen hepimiz biliyoruz çok uzak bir tarih değil bu olayların yaşandığı zamanlar.

Herkes artık siyasi düşüncesini özgürce söyleyebildiği için bu durum ortadan kalmıştı fakat şimdi haberlere bakıyorum da öğrenciler dışarıda üniversite rektörüne karşı eylem yapıyor, Müslümanlar için kutsal denilen şeyleri yerlere atıyor alay ediyor ve bunları sırf rektöre isyan için yapıyorlar. Dönemimiz dilekçe sistemine dayanırken sitemlerini, şikayetlerini sokaklara çıkıp devletin polisine karşı koyarak yapıyorlar.

Böyle öğrencilik olur mu bilmiyorum veya bir üniversitede rektörü öğrenciler zaten ne kadar görebilir, rektör üniversite öğrencisi için ne kadar önemlidir gerçekten emin değilim ama bunu çözmenin yolu sokaklar değil bundan çok eminim.

Eylemler yapılabilir, insanlar isyanlarını bu şekilde gösterebilir ama şu an sokakta eylem yapmak için olan her öğrenci kendi sağlıklarını riske atıp korona denen illetin artış göstermesine sebep oluyorlar. Bizi korumak için gecesini gündüzüne katan polislerimize zorluk çıkarıyorlar. Bunları yapanlar birkaç sene sonra mezun olacak ve meslek sahibi olacak olan kişiler geleceğimiz dediğimiz insanlar ve daha bunu düşünemiyorlar mı gerçekten?

Bu eylemlerde öğreniyoruz ki öğrenciden çok terörist var onların her yaptığını artık anlayabiliyoruz sonuçta vatan hainleri ülkemizin kötülüğünü isteyen insan sürüleri peki öğrencilerimiz onlara kurulan bu tuzağın farkında değiller mi?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: