Özür Dilerim

Özür dilerim seni hakkını vererek dolu dizgin sevdiğimi gösteremediğim için. Korkusuzca ellerini tutup sokaklarda gezemediğim için çok özür dilerim.

Sevgilim, bir ömür boyu bana sevmeyi öğretmediler. Bir insan nasıl sevilir bilmiyorum ben. Sende öğrenmek istemiştim zaman aldı sevmeyi öğrenmem, sevgi nedir onu bilmem.

Senden önce inan sevmeyi bilmiyordum sende öğrendim sevmeyi, aşkı. Şimdi bilir halimle söylüyorum ki çok sevdim ben seni.

Ömrü boyunca sevilmeyi hissetmeyen insana zor tabi sevgini göstermesi bundandır belki ne ben sana gösterebildim sevdiğimi ne sen bana hissettirebildin sevdiğini…

Biliyorum ki çok sevdik biz ” biz ” olabilmeyi. Sorsan ikimizde çok seviyoruz ama göster deseler gösteremeyiz sevgimizi.

Çocukluğumda dahi öpmedi kimse yaralarımı haliyle senin sarıp öpmen tuhaf gelmişti bana alışamadım ilk başlarda hayatımda senin olmana, senin beni sevmiş olabilmene.

Sonra öyle bir alıştım ki sana, senin varlığına yokluğunu düşünme fikri aklımı başımdan alır oldu. İyi ki girmişsin hayatıma der oldum.

Şimdi bu yüzden sakın gitme sen hayatımdan çünkü sen iyi ki varsın sevgilim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: