Susamam!

Kadınların her gün öldürüldüğü, dövüldüğü bir dünyada asla susmayacağız. Dünyamız öyle bir hale geldi ki nerede ne kadar işkence görsek susuyoruz. Kadınlar her sokak başında herkesin önünde dayak yiyor ve bizler susuyoruz. Çocuklar daha melek olan o yavrular annelerini korumak için kendilerini ateşe atarak babalarını öldürüyor ve biz sadece üzülerek susuyoruz.

Kadınlar kıyafetlerinden ya da saat kaçta dışarıdan olduklarından dolayı tecavüze uğruyor konuşmasınlar diye veya tamamen karşı koydukları için öldürülüyorlar ve bizler sadece susuyoruz.

Her türlü yardımımıza muhtaç olan sokak hayvanları hiçbir sebep yok iken her türlü işkenceye maruz kalıyorlar ve bizler sadece susuyoruz. Kuyrukları kesiliyor, sonucunda ne olacağı düşünülmeden dövüştürülüyorlar ve sırf yemek istedikleri için zehirleniyorlar. Bazen de işkence etmiyoruz hatta fazla bakım yapıyoruz ama onları doğalarından söküp alıyoruz ve hayvanat bahçesi adı verdiğimiz kafeslere kapatıyoruz, onları mutsuz ediyoruz. Hayvanlara her türlü eziyetin edildiği bu dünyada artık biz susmayacağız!

Bu düzen değişene kadar ben susamam sen de susma!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: