Kapağına Aldanma!

Eskiden kitap yazmak, yazdığınız yazıyı kitap haline getirip onu çoğaltmak zahmetli bir işti. Sonra teknoloji gelişti bunların hepsi bir çırpıda yapılacak hale geldi. Bu çok güzel bir durum her şey elimizin altında istediğimiz zaman istediğimiz şeyin olması geçmişe göre çok kolay.

Bu kolaylıklarla birçok kitap çıkıyor piyasaya kitap denirse tabi onlara, birçok yazar türedi yeni zamanlarda yazar demeye bin şahit olsa da.

Şu an çoğu hayatta olmayan yazarların kitaplarının kapakları çok kaliteli değil belki bakmayız, dikkatimizi bile çekmez ama içeriği anlattığı her şey içinizde bir yere mutlaka dokunur niteliktedir.

Şimdiki yazarların kitap kapakları efsane güzel çoğu zaman, hepimizin dikkatini çekiyor ister istemez ama içerikleri? Geçmişten bir söz buluyorlar onu yüklem ve öznesini değiştiriyorlar buna kitap diyorlar biz de bunu yazana yazar diyoruz.

Her yazı yazan yazar olmadığı gibi her kitap da kitap niteliği taşımıyor maalesef. Kapaklarına aldanmadan okuyun kitapları. İnsanlar gibidir kitaplar da dışı güzel olsa da içi çirkindir veya dışı çirkindir içi güzeldir. Bilemezsiniz.

Siz, siz olun hiçbir şeyin kapağına aldanmayın!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: